Monday , 27 February 2017

E vërtetë! Ilda Bejlerit i publikohet një Video e fort Erotike (VIDEO +16)

Pas fotove që “rrodhën” nga prapaskenat e xhirimeve, DigitAlb nxorri sonte në transmetim, në prag të Shën Valentinit, spotin televiziv aq shumë të përfolur gjithë ditën e sotme, me protagoniste moderatoren Ilda Bejleri. Vërtet një prezantim super i guximshëm, me skena në limitet e sensualitetit. Pritshmëria ishte shumë e madhe …

Artikulli i plotë »

“Më vdekt familja do ta jap.. nëse …” Publikohet biseda e nxeht e një Vajze nga Tirana që kërkon 100 mij lek në këmbim të …!!! (FOTO)

Ju ka ndodhur ndonjëherë t’u shkruajnë nga adresa të rreme për t’ju kërkuar diçka? Epo nëse ju ndodh, bëni mirë të mos bini pre e këtyre profileve false, edhe nëse personi që ju shkruan ju “premton” diçka. Kështu, një rast i tillë i ka ndodhur një të riu, të cilit …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive: Si u vra dhe nga kush u vrau Komandant KORBI? (E vërteta e përgjakshme e vrasjes së Mirush Dakajt)

Botapress sjell letrën e Bashkim Dakajt të cilën ia dërgon Hashim Thaçit e nga i cili kërkon drejtësi për vrasjen e vëllaut të tij Mirush Dakajt – Komandant Korbit? Kush dha urdhër për vrasjen e Mirush Dakajt bashkëluftëtarit të Fehmi Lladrovcit? Kush janë vrasësist e Komandant Korbit? Kur janë dënuar …

Artikulli i plotë »

7 vjeçari i masakruar me thikë nga e ëma, ” U operua në të njëjtën kohë mushkëria, mëlçia dhe shpretka”

Ka përfunduar operacioni i djalit të shqiptares, vogëlushit 7-vjeçar që u masakrua me thikë nga e ëma. Sipas mediave italiane, operacioni ka zgjatur 11 orë, ndërsa tani vogëlushi ndodhet në reanimacion dhe nën kujdesin intensiv të mjekëve pasi gjendja e tij paraqitet kritike dhe nuk e ka kaluar rrezikun për …

Artikulli i plotë »

Poza artistike e Dorina Gegicit, zhvishet e tëra (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, Dorina Gegici është zhveshur para aparatit fotografik të Endrit Mertinit.Ajo në këtë pozë artistike, duket një femër e artë, pa asnjë veshje në trup, shkruan GazetaBlic.com Eat glitter for breakfast and shine all day! Thank you love @endritmertiri #endritmertiri ? Mua @studioblerta_blertadujaka @vjosametajcena ❤ A photo …

Artikulli i plotë »