Monday , 27 February 2017

Femrat janë ÇMENDUR për trendin e ri në kirurgji! Nuk do ta besoni se sa paguajnë për ta pasur në trup KËTË

Besoni apo jo, femrat shpenzojnë shuma marramendëse parash në procedurën e re të kozmetikës në mënyrë që të kenë gropëza veneriane, përkatësisht gropëza të vogla në pjesën e poshtme të shpinës. Kendall Jenner dhe Miranda Kerr janë vetëm disa na damat e famshme të cilat në mënyrë natyrale i kanë …

Artikulli i plotë »

Tronditet Enca nuk mund tju besoj Syve kur e sheh se shoqja e saj sa e lumtur ësht kur e pa që ajo u prish me Noizyn

Kjo krisje e papritur e marrëdhënieve mes Noizyt dhe Encës duket se ka gëzuar një nga këngëtaret e skenës shqiptare. Bëhet fjalë për Beatrix Ramosaj. Ajo I ka dhuruar një zemër statusit të Noizyt, I cili lajmëroi largimin e Encës nga OTR. Dy këngëtaret kanë qenë dy ish mikesha, marrëdhënia …

Artikulli i plotë »