Saturday , 25 February 2017

Lulen të cilën çdo njeri duhet ta mbajë në shtëpi: E heq stresin dhe e pastron ajrin

Nëse dëshironi dekorime të mira dhe me funksione interesante, atëherë mos kërkoni gjë tjetër pos lule. Lulet e bukura jo vetëm që e pasurojnë me bukuri shtëpinë, por edhe e pastrojnë ajrin, ndihmojnë në krijimin e një ambienti më relaksues dhe më të qetë në dhomë, transmeton Telegrafi. Të gjithë …

Artikulli i plotë »

Fotot zjarr, por Ilda Bejlerit si pëlqejnë koleget: Janë model i vjetër, nuk janë aspak frymëzuese për mua

Një ndër të ftuarat e pasdites së sotme në emisionin “Rudina” të Rudina Magjistarit ishte gazetarja e sportit, Ilda Bejleri. Në një rrëfim për pasionet dhe për profesionin e saj, Ilda ka dhënë ndër të tjera edhe mendimin për koleget e saj të botës së televizionit, të cilat janë pjesë …

Artikulli i plotë »

Godet Daut Haradinaj: Kapet nga Kamerat duke thën për deputeten e PDK se ësht shummm s…

Kryetari i Komisionit për Siguri dhe Mbikëqyrjen e FSK-së, Daut Haradinaj e ka quajtur sot nënkryetaren e këtij komisioni Ganimete Musliu si simpatiken e këtij komisioni. Por, deputetja Musliu tregohet modeste, pa iu lumturuar komplimenteve të kolegut të saj. Ajo e ndien veten rehat atëherë kur është e suksesshme në …

Artikulli i plotë »

Ja si të përgatitni viagra në shtëpinë tuaj me vetëm tre përbërës

Një nga përbërësit më të freskët dhe më të shëndetshëm në botë është edhe shalqiri. Sidoqoftë, nëse shalqiri kombinohet me dy përbërës tjerë, mund të kthehet në një mrekulli të vërtetë. Shkencëtarët italianë shpjegojnë që lëngu i shalqirit është një ‘viagra natyrale’, e që i ndihmon meshkujt të cilët kanë …

Artikulli i plotë »