Saturday , 25 February 2017

Përleshje mes forcave të policisë dhe puçistëve në bazën ajrore turke

Përleshjet kanë shpërthyer të dielën mes forcave të policisë dhe puçistëve në bazën ajrore turke në qytetin qendror të Konias, një zyrtar turk tha AFP, transmeton Klan Kosova “Ne jemi në gjendje për të konfirmuar se ka përleshje në bazën ajrore në Konia ndërmjet forcave të sigurisë dhe puçistët rezistonin …

Artikulli i plotë »

Rrëfim tronditës: I ndjeri nga Istogu Armend Bytyqi sot kishte për tu fejuar me të dashurën e tij Besartën?!

Sot u mbajt ceremonia e varrimit të Armend Bytyqit ,djalit të biznesmenit të njohur kosovar nga Istogu,që humbi jetën në një aksident fatal ditën e djeshme. Në ceremoninë e varrimit, përveq familjarëve ,miqve dhe dashamirëve nga Istogu e Kosova, po merr pjesë edhe e dashura e Armend Bytyçit, Besarta Gjata,e …

Artikulli i plotë »