Saturday , 21 October 2017

Hillary Clinton kundër Trumpit: Kjo që po bëni ju nuk përkon me vlerat dhe Kushtetutën Amerikane (Foto)

Ish-Sekretarja e Shtetit e SHBA-së, Hillary Clinton, e ka zgjedhur rrjetin social, “Twitter”, për t’iu dalë në përkrahje njerëzve që kanë protestuar nëpër aeroporte të SHBA-së kundër urdhrit ekzekutiv të presidentit Donald Trump, për t’ua ndaluar hyrjen në SHBA refugjatëve sirianë, si dhe për të imponuar një ndalim ndaj qytetarëve …

Artikulli i plotë »

Ky është propozimi për martesë më i bukur nga një mashkull shqiptar (VIDEO)

Në këtë periudhë kur temperaturat janë shumë të ulëta, përveç acarit e ngrirjes, sigurisht gjëja më e bukur janë skitë nëpër borë, prandaj shumë njerëz zgjedhin që pushimet dimërore t’i kalojnë në resorte skish. Por Sonilës, vajzës së videos së mëposhtme kurrë nuk do t’ia merrte mendja një dalje për …

Artikulli i plotë »

Çifti shkon në pub në Tiranë për t’u argëtuar, por ja çfarë u ndodhi në 3 të natës

Një çift i ri nga Tirana, bashkë me miqtë e tyre kanë vendosur që mbrëmjen e djeshme të argëtoheshin në një nga clubet e kryeqytetit, të hiqnin energjitë negative të grumbulluara gjatë javës dhe në të njëjtën kohë, të argëtoheshin me zërin e mrekullueshëm të vëllezërve korçarë e Aleksandër Gjokës.

Artikulli i plotë »