Monday , 27 February 2017

Nusja e zhgënjyer mendon se DJ i shkatërroi kërcimin e parë, por bërtet “Oh Zot” kur kupton se ç’ka ndodhur në të vërtetë

Ka shumë gjëra për të bërë kur nis të planifikosh një dasmë. Gjithçka çfarë çiftet duhet të bëjnë është që të përgatiten sa më shumë të jetë e mundur për ditën e madhe dhe të kryqëzojnë gishtat që çdo gjë të shkojë mirë. Por sigurisht nusja dhe dhëndri nuk mund …

Artikulli i plotë »

VIDEO/ “S’kam ku të shkoj, vetëm të vras veten dhe djalin”… “Shko ku të duash o …”!

Shqipëria po kalon një tranzicion të vështirë dhe të rëndë në familje, këtë e tregon edhe rasti i kësaj jave në rubrikën “Shihemi në Gjyq” në të Dielën Shqiptare, transmetuar në televizionin Klan. Valdetja, mes lotësh dhe duke u dridhur, është paraqitur për të kërkuar ndihmën e familjes, pasi ka …

Artikulli i plotë »