Monday , 27 February 2017

Nxehet keq situata n’Kosovë Show, për pak minuta ndodhi kjo gjë (VIDEO)

Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj, transmeton Gazeta NewBorn. Sikruse herave të tjera edhe ky emision nuk ka kaluar pa momente interesante dhe të nxehta, njofton Gazeta NewBorn. …

Artikulli i plotë »

Moti për javën e ardhshme ja se ne cilin vend do të ket …

Gjatë pesë ditëve të ardhshme Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Moti Gjatë pesë ditëve të ardhshme Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri 0 …

Artikulli i plotë »