Sunday , 22 October 2017

sapo ndodhi: R.i.P Enca u prefsh në Paqe :(

enca1
Ky mëngjes rezultoi i “çuditshëm” në profilin zyrtarë të pop këngëtares, Enca Haxhia.

Ne videon e saj të fundit të postuar në Instagram para 20 orëve ku këngëtarja falenderon për një milion ndjekësit, përveç disa komenteve që kritikuan fustanin e Encës.

Një numër i madh fansash shumica e tyre jo-shqiptarë, kishin komentuar me: “R.i.p Enca”(Pushofsh në Paqe).

Nuk dihet saktësisht se cili është mesazhi që këta fansa duan të përçojnë por, reagimi i tyre është tejet i çuditshëm!./ShowBiziOnline/

enca

enca1

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: