Wednesday , 20 September 2017

Shpërthen Daut Haradinaj ja se çfar thot për arrestimin e vllaut të tij

dauti
Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Daut Haradinaj, vëllai i Ramushit i cili sot u kap nga autoritetet franceze pas një urdhër arresti të lëshuar në vitin 2005 nga Serbia, e ka dënuar këtë veprim por ai shpreson që kjo histori të marr fund sa më shpejt.

“Pres që kjo histori të përfundojë sa më shpejt”, ka thënë shkurt për Indeksonline, Daut Haradinaj./Indeksonline/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: