Wednesday , 20 September 2017

Shpulla dhe shkelma, vajza rreh djalin te parkingu në Prishtinë (Video)


Një skenë mjaft interesante është filmuar ditën e sotme në Prishtinë.
Një çift i ri ka pasur një zënkë të ëmbël ku ajo që tërheq vëmendjen është mënyra se si vajza e trajton djalin.

Kuptohet me përkëdheli ajo e kap për qafe, i gjuan me shuplaka, madje edhe tenton ta godasë me shkelma midis këmbëve të tij. Por në fund me sa duket fatmirësisht për djalin, gjithçka përfundon mirë.
parking_1479519863-6792670

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: