Wednesday , 20 September 2017

Shqipëria mbulohet nga bora, por shikoni ç’ndodh në Ksamil… (Video)


Ndërkohë që e gjithë Shqipëria është mbuluar nga dëbora, në këtë vend të Shqipërisë bëhet not.
Një banor i Ksamilit ka vendosur të sfidojë të ftohtin dhe është hedhur në ujërat e detit Jon.

Nuk ka të bëjë me rastin e “Hedhjes së kryqit”, ditë që përkon me pagëzimin e Krishtit, festa e besimtarëve të krishterë.

Ai ka postuar nëpërmjet Facebook guzimin e tij ndërsa filmohet nga një shok. / Gazeta Express/
1

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: