Sunday , 22 October 2017

Shyhrete Behluli përjetoi tmerrin, ja çfarë i ndodhi… (Video)


video3052349440_n by LajmeFlash
Ajo është një këngëtare shumë e dashur për publikun, ku me rastin e martesës së djalit të saj u bë shumë e përfolur në të gjitha mediat rozë në vend Gjatë qëndrimit në Zvicërr me bashkëshortin e saj, ajo ka rrëfyer një rast ku frika kishte tejkaluar çdo kufi të mundshëm. Mbetja në ashensorë Shyhretes i kishte shkaktuar panik të madh, ku siç thotë ajo “kishte parë vdekjen me sy” . Për më shumë detaje, ndiqni intervistën më poshtë.
shyhret1_1479476198-1842286-600x329

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: