Wednesday , 20 September 2017

Skandali Fundit: Gylsereni kapet totalisht nudo shfaqet edhe Zogu (FOTO +18)


Aktorja turke Nurgul Yesilcay apo e njohur për publikuar shqiptar si “Gylsereni”, nga seriali turk “Fatet e Kryqëzuara” ka publikuar një foto interesante në Instagram.
Ajo në fotografinë e fundit shihet të jetë nudo dhe pa grim.
Aktorja “Gylseren”, mbetet një nga aktoret turke më e pelqyer edhe nga shqiptarët.
gyl3

gyl2

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: