Sunday , 22 October 2017

Të shtëna pranë Ambasadës Amerikane në Ankara, pas vrasjes së ambasadorit rus


Të shtëna me arme zjarri jane raportuar edhe pranë Ambasadës
Amerikane në Ankara, pasi vrasjes së ambasadorit rus ne nje
ekspozite fotografike ne kryeqytetin turk.

Departamenti Amerikan i Shtetit paralajmëron qytetarët amerikanë të
shmangin zonen prane ambasadës, pas raporteve të të shtënave në
zonë

ams

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: