Ballina / Lajme / Tranjeri i Frances godet rende Shqiperine pas humbjes: Ju jeni shqiptare, dhe ju jenipo ata qe e….
Loading...

Tranjeri i Frances godet rende Shqiperine pas humbjes: Ju jeni shqiptare, dhe ju jenipo ata qe e….


fr3