Sunday , 22 October 2017

Vajza ecën përkrah të dashurit në mes të kryeqytetit, njerëzit vënë duart në kokë nga ajo që shikojnë (FOTO)

ecin

Sot është ditë feste dhe të gjithë mundohen të festojnë me sa munden, në të gjitha vendet ku flitet shqip. Ndërsa në redaksinë e Jetaoshqef kanë mbërritur pafund foto e video të qytetarëve shqiptarë që festojnë kuqezi festën e Flamurit, një material tërësisht ndryshe dhe që nuk ka aspak lidhje me këtë festë e ka dërguar një qytetar nga Prishtina. Në të tregohet një vajzë, e cila ecën në rrugët e kryeqytetit të Kosovës dhe tërheq vëmendjen e të gjithë kalimtarëve. Vajza brune, me flokët e gjatë pis, i ka futur krahun një burri, i cili duhet të jetë në mesomoshë. Ata ecin shumë pranë njëri-tjetrit, por ajo që i ka bërë kalimtarit të ngulisin sytë, është pjesa e pasme e vajzës dhe përkatësisht fundshpina. E veshur me një palë geta të zeza dhe këpucë të sheshta, fundi i vajzës është bërë gati njësh me pallton e shkurtër, duke bërë që të pasmet e saj të jenë krejtësisht të zbuluara.

ecin1

ecin

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: