Sunday , 22 October 2017

Vdiq para disa dite me motor: Publikohet Video e tij e Fundit: (Mos e shiko nese je i dobt)

Këngëtari Ergi Dini nuk ka qenë vetëm një talent sa i përket muzikës por mesa duket edhe tekstshkrues.
Vetëm pak orë më parë u publikua kënga “Mama”, në të cilën Ergi ka shkruar tekstin dhe këndohet nga Irkenc Hyka. Fabula e këngës ka të bëjë me pjesën që një djalë ka rënë në dashuri dhe i kërkon nënës së tij t’a shohë vajzën e sytë e dashurisë së tij./Gazeta Express/ge

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: