Wednesday , 20 September 2017

(VIDEO) Aksident zinxhiror në Serbi, përplasen 45 vetura.. Shume mergimtar Kosovar jane perfshire..!!


Rreth 45 vetura janë përplasur ne një aksident të rëndë që ka ndodhur sot paradite në Serbi. Aksidenti ka ndodhur 10 kilometra para Nishit në korridorin që lidh Ballkanin me Evropën Perëndimore.

Raportohet për 22 të lënduar, shumica prej të cilëve janë mërgimtarë shqiptarë. Pas aksidentit është bllokuar autostrada. Apelohet që mërgimtarët të jenë të kujdesshëm sepse rrugët në Serbi nuk janë të pastruara mirë.
untitled

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: