Wednesday , 20 September 2017

Zbulohet i dashuri i ences ju nuk do ta besoni se ky ështe


Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia publikisht ka pranuar se është në një lidhje dashurie
Në Snapchat, ajo ka postuar një foto teksa duket se kanë dhuruar puthje me plotë pasion, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Enca, ditën që lamë pas festoi ditëlindjen e radhës.
enca-1_1476992742-1075321

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: